PROČ eDEGUSTACE VZNIKLY ?

Petra Tomčalová

Propojuji dva světy - VINAŘE a MILOVNÍKA VÍNA jednodušší a rychlejší formou, bez omezení času a místa.

Degustování vín a povídání si o něm s vinařem interaktivně, vnímám jako úspěšný krok pro toho, kdo chce lépe rozumnět vínům a poznávat vinaře moderním způsobem. 

Jednoduše se bavit s vínem a o víně, když máte chuť, nezávisle na místě a ve společnosti, kterou milujete.

eDEGUSTACE PRO VÁS S LÁSKOU TVOŘÍ

petra tomčalová

Ing. Petra Tomčalová
Autorka a zakladatelka projektu eDegustace.tv

Tel: +420 724 812 057
Email: petra@edegustace.tv

Pocházím z vinařské rodiny z Kobylí. Milovnicí vína jsem, ostatně jako každý tady u nás na Moravě, už od malička.

Když někdo vyrůstá ve vinařském prostředí, jednoduše má vztah k vínu automaticky. Ještě jako dítě jsem chodívala s rodiči po vinicích a milovala přírodu, která je s vinicemi spjatá.

Naštěstí se v dnešní době, na rozdíl od let minulých, už tolik manuálně pracovat nemusí :).

Postupem času jsem zjistila, že spíše než k samotné vinařině mě to táhne k marketingu spojenému s vínem. Moje povaha je tvůrčí, a proto miluji vše nové a originální, co můžu sama uvést na světlo světa.

A právě tento životní styl mě přivedl k myšlence přinést kvalitní víno a oblíbené degustace vína až k vám domů. Bez zbytečných starostí, narušení časových plánů a obav o řidičský průkaz :).

Přes všechny své pracovní zkušenosti jsem si uvědomila, že potřebuji mít svoji vizi a tu realizovat. Nechtěla jsem se podřizovat nápadům a snům někoho jiného, a proto jsem začala podnikat. 

Lenka Maloňová

Mgr. Lenka Maloňová
Sommelierka a redaktorka eDegustace.tv

Tel: +420 724 306 029
Email: malonova.lenka@gmail.com

Vše co máme v eDegustaci na mysli a o čem mluvíme, dokáži přenést do psaného projevu. Vznikají tak zajímavé články o víně, které vás zasvětí do tajemství vína a práce vinařů.

Chcete-li degustace vína obohatit o tyto zajímavosti, nahlédněte do našeho blogu. 

Pocházím z Hodonína. Baví mě obohacovat mým pohledem a názorem znalosti lidí. 

Studuji dá se říct tuny literatury, dívám se na inspirativní videa a ráda poslouchám zajímavé přednášky. To, co vím a znám bych chtěla vtipně a zábavně zprostředkovat dalším milovníkům vína.

Jsem tak trošku exhibicionista, takže mě můžete vidět i před kamerou nebo třeba sálem plným lidí.

Kolem vína se motám od malička, ale vyjímečnost tohoto produktu si plně uvědomuji teprve několik posledních let. Za každou lahví je totiž skryto obrovské úsilí, láska a snaha vinaře vytvořit to nejlepší.

Každé víno má jiný příběh a já se vám ho s nadšením sobě vlastním pokusím vždy převyprávět. Pokud byste měli cokoliv na srdci, můžete mně napsat na email.

Mým povolání se stalo víno a vše kolem něj. Hodnotím a posuzuji všechny prestižní výstavy vína v ČR a střední Evropě. Pokud potřebujete odbornou radu z oblasti vína, jsem pro vás k dispozici jako Enolog či sommelier. Jsem jeden z mála držitelů všech Evropských degustačních zkoušek s vínem. 

V roce 2006 jsem založil i své vlastní vinařství a vrhl jsem se na studia brněnské Mendlovy univerzity v oboru Vinohradnictví a Vinařství a připravuji se na magistra. 

 Každý člověk mě musí poznat individuálně, jsem prostě svůj 🙂 Cestou eDegustací vám s radostí předám většinu mých znalostí z oblasti vína tak, aby se pro vás stal tento nápoj vyjímečným.

Vítek Esterka

Bc. Vít Esterka
Enolog a sommelier eDegustace.tv

Tel: +420 774 486 211
Email: vitekesterka@seznam.cz

"Víno v nás vytváří pocit pohody, relaxu a chceme si ho užít ve společnosti svých přátel. Kdo chce vínu rozumět, ten degustuje, poznává a naslouchá zkušeným. On-line degustace jsem vytvořila pro jednodušší spojení s vinaři pomocí internetu a poznávání jejich výborných vín formou unikátního degustačního setu vín v objemu 0,2l." 

Petra Tomčalová