KONTAKTUJTE NÁS

Nevíte si s něčím rady? Potřebujete poradit s víny? Nevíte jak objednat degustační set vín nebo voucher?  Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

VINAŘI

Chcete se zapojit také do eDegustace ? Kontaktujte nás na tel. 724812057. Rádi se s Vámi setkáme osobně.

Ing. Petra TOMČALOVÁ
Ing. Petra TOMČALOVÁ

Tel.: +420 724 812 057
Email: petra@edegustace.tv

Fakturační údaje:

Kobylí 78
691 10 Kobylí

IČ: 70904031

Číslo BÚ: 2300682807 / 2010

INFORMACE PRO OBCHODNÍ PARTNERY

Zaujala Vás možnost propagovat své produkty k vínu ? 

Vyrábíte gastronomické pochoutky s vysokou kvalitou, které se snoubí s vínem ? 

Pak neváhejte a kontaktujte nás !

Jak naše služba funguje?

Každý měsíc rozesíláme našim zákazníkům poznávací degustační sadu vín, která obsahuje vybraná vína od kvalitních vinařů. Každý měsíc degustační set obsahuje nová vína. Zákazník tak objevuje zajímavá kvalitní vína z pohodlí svého domova a zároveň sleduje eDegustaci v živém přenosu. Spolu s víny obdrží také informace o výrobci či dodavateli jednoho vybraného výrobku, který se snoubí s vínem - to může být právě Váš produkt nebo služba 🙂

Co získáte, když budete s námi spolupracovat?

Umístění vašeho výrobku, voucheru k nákupu apod. do poznávací sady vín:

1. Vaše značka se dostane do podvědomí cílové skupiny zákazníků, milovníků vína, kteří si ji spojí s kvalitou a gurmánstvím

2. Samozřejmostí je přiložení propagačních materiálů - zákazník bude mít lepší přehled o Vašem sortimentu a kde Vás najde

3. Poznávací sadu vín si objednávají převážně lidé, kteří rádi objevují nová vína a vinaře, nové pochutiny a experimentují, mají radost z kvalitního způsobu života.

5. Nabízíme i reklamu v rámci sponzoringu vybrané eDegustace. Napíšeme o Vás článek na našem blogu a několikrát Vaše logo zveřejníme v živém přenosu a ve všech on-line propagačních materiálech. Zde jsou podmínky individuální, které sdělíme osobně.

7. Cílové skupině dáte možnost ochutnat vaše výrobky ještě před zakoupením u Vás. Zvýšíte tím tak pravděpodobnost, že se i v budoucnu rozhodnou pro koupi Vašeho výrobku sami.

Pro bližší informace o spolupráci či domluvení schůzky nás prosím kontaktujte na:

Ing. Petra Tomčalová

Tel.: +420 724 812 057

Email: petra@edegustace.tv

Těšíme se na spolupráci s Vámi !

"Víno v nás vytváří pocit pohody, relaxu a chceme si ho užít ve společnosti svých přátel. Kdo chce vínu rozumět, ten degustuje, poznává a naslouchá zkušeným. On-line degustace jsem vytvořila pro jednodušší spojení s vinaři pomocí internetu a poznávání jejich výborných vín formou unikátního degustačního setu vín v objemu 2 dcl."