JAK TO FUNGUJE ?

Koho eDegustace potěší nejvíce?

Poznávací sada vín v degustačním setu a internetová degustace potěší nejvíc ty, kteří rádi zkouší nové chutě, chtějí poznávat nová vinařství a vinaře a především si potrpí na kvalitní vína. Dále také rodiny s malými dětmi, kdy se rodiče většinou v tomto období nedostanou do víru sklepů a k ochutnávkám vína. Samotné vinaře, protože si mohou ochutnat jejich "konkurenci" a dozvědět se zajímavé informace. Radost sám o sobě udělá už jen fakt, že je obsah radostným překvapením, něčím novým a jedinečným. Do degustačního setu přikládáme degustační list s analytikou vín a vždy překvapení.

Jaký je obsah poznávací sady vín ?

Podle toho, jaký set si objednáte. Pokud si objedná degustační set za 680 Kč, najdete v něm 8 lahviček vína po dvou deci. Tento poznávací degustační set je určen pro dvě osoby. Jestliže si objednáte větší degustační set v hodnotě 1 840 Kč, tak v setu najdete 8 ks lahví vína v objemu 0,75 l. Vinař si sestavuje obsah setu vždy sám. Co láhev, to jiná odrůda nebo jiný způsob zpracování.

Proč bych si měl/a koupit degustační set a zúčastnit se internetové degustace ?

Chodíte nakupovat vína do vinotéky, supermarketu nebo přímo k vinaři, ale většinou odcházíte s těmi samými víny? Poznávací sety vín jsou proti stereotypu ve vaší skleničce i v jídelníčku. Vyzkoušíte nové chutě a příště už budete sami vědět, jakého vinaře budete chtít upřednostnit. Zásilka má reálnou hodnotu 830,- Kč a vyšší včetně poštovného. Máte možnost si k setu přiobjednat i další vína z našeho eshopu, která jsme již prodegustovali v minulém měsíci a to za zvýhodněné ceny. V každém degustačním setu najdete degustační list s analytikou každého vína a sommelier vám v živém přenosu také doporučí ideální snobení vína a jídla. Inspirace z degustace Vám pomůže lépe se orientovat ve víně a učit například i Vaše přátele nebo je minimálně umět pohostit, když k vám přijdou na návštěvu. Máte rádi překvapení. A co víc, to překvapení se dá i vypít! 🙂

Je obsah poznávací sady vín pro každého stejný?

Ano, obsah poznávací sady vín je pro všechny v daný měsíc stejný. Každý měsíc se ale vína mění v závislosti na výběru vinaře a vinařství.

CO ZÍSKÁTE NÁKUPEM POZNÁVACÍ SADY VÍN ?

 • Nejzajímavější špičková vína vystihující vinaře, se kterým se eDegustace koná.
  Vína si vybírá vinař do eDegustace sám. Poznávací sada vín je ve dvou balení. Máte tedy na výběr z mini testovací sady a velké testovací sady. Malá sada obsahuje 8 vzorků vín o objemu 0,2dcl (pro romantiku ve dvou nebo pro jednu osobu) a velká sada obsahuje 8 vín o objemu 0,75 l (pro párty s přáteli nebo pro návštěvy).
 • Degustační list
  Pomocí degustačního listu si budete zaznamenávat informace o víně, abyste se lépe na konci degustace zorientovali. Je zde uvedena i analytika vína a cena + akční cena pro eDegustátory.
 • Dárek navíc
  Tento dárek navíc většinou věnuje sponzor dané eDegustace. Mohou to být degustační překvapení nebo poukazy k využití zajímavých služeb spojených s vínem a gastronomií.
 • Soutěž o hodnotné ceny
  Při nákupu jakékoliv poznávací sady vín se automaticky účastníte soutěže, která je při dané eDegustaci vyhlášena. Soutěžíte tak v živém přenosu o hodnotné ceny např. klimatizovanou vinotéku Dunavox v hodnotě 6000 Kč nebo poukaz na kurz o víně od Vinařské Akademie v hodnotě přes 5000 Kč.
 • Možnost zúčastnit se diskuze s vinařem a sommelierem v online chatu
  V živém přenosu se můžete zúčastnit diskuze a zasílat vinaři nebo sommelierovi otázky, na které v době vysílání odpoví. Máte tak možnost ovlivnit, kam bude celý online přenos směřovat a dozvědět to, co vás opravdu zajímá.

A TAKOVÝ JE POSTUP:

objednávka do konce měsíce

zajistěte si poznávací sadu vín, ať nejste při degustaci na suchu. Na výběr máte buď malou sadu vín 8 vzorků á dvě deci nebo velkou sadu 8 vzorků á 0,75 l

vína odesíláme k vám

předáváme spediční službě Toptrans vždy 4 dny před konáním degustace

doručování přepravcem

následující den po expedování vám přepravce poznávací sadu vín doručuje

pozvěte přátele

je to jen na vás, s kým budete chtít vína ochutnávat a strávit večer plný zábavy

připojte se k internetu

sledujte nás ve stanovený den a čas, přípojíte se přes odkaz, který vám pošleme v emailu

poznávejte a ochutnávejte

připravte si také něco malého k zakousnutí, ať nejste brzy ovínění 🙂 pak už se jen bavte, chatujte s vinařem a ochutnávejte s námi vína. Jednoduše si užívejte vinný večer 🙂

podělte se o zkušenost

budeme rádi, když se s námi podělíte o vaši zkušenost a doporučíte nás dál

záznam napořád

nestíháte degustaci v živém přenosu? Vůbec nevadí. Záznam z celé degustace budete mít uložený v členské sekci edegustátorů a můžete si ho kdykoliv zpětně přehrát

těšte se na další měsíc

jestli se už nemůžete dočkat další degustace, můžete si koupit právě degustovaná vína po celý měsíc za akční ceny v našem eshopu. Už se na vás zase těšíme !

Chci se přihlásit ke sledování a zároveň ochutnávat vína s vinařem a sommelierem

Objednávám poznávací sadu vín →

Chci se jen zdarma přihlásit ke sledování aktuální eDegustace bez poznávací sady vín

Rezervuji místo na eDegustaci →

Přihlašte se k odběru našeho youtube kanálu ZDE ☞