Aktuální eDegustace vín   se nyní připravuje. Budeme Vás včas informovat. Děkujeme za pochopení.  
JEN NA CHUŤ po dvou deci 8 vzorků x 2 dcl
790 Kč
1 měsíc
MINI poznávací degustační sada vín 8 vzorků x 2 dcl pro základní poznání a test vinaře
Pro romantiku ve dvou nebo jen pro Vás.
Otestuji si vinaře a zpříjemním si večer tím nejlepším vínem z jeho sklepa. Když lahvičky nedopiji, dám je chladit znovu do lednice a mohu je dopíjet celý týden.
Uvedená cena je bez dopravy. Cena za dopravu je 150 Kč. Odkaz ke sledování zašleme emailem.
KDYŽ UŽ, TAK UŽ 8 vzorků x 0,75 l
1840 Kč
1 měsíc
VELKÁ poznávací degustační sada vín 8 vzorků x 0,75 l pro základní poznání vinaře ve větším stylu
Pro partu přátel nebo rodinnou oslavu.
Překvapím přátele těmito nejlepšími víny od vinaře a rovnou se seznámíme s vinařem online. Budeme si vzájemně sdělovat, jak nám vína chutnají a večer si užijeme!
Uvedená cena je bez dopravy. Cena za dopravu je 228 Kč. Odkaz ke sledování zašleme emailem.

Chcete uplatnit DÁRKOVÝ VOUCHER ? Vyberte si variantu objednávky a po rozkliku najeďte ve formuláři objednávky na kolonku uplatnit slevový poukaz. Do poznámky napište kód poukazu. 

CO OBSAHUJE POZNÁVACÍ SADA VÍN ?

 • Nejzajímavější špičková vína, která vystihují vinaře.
  Vína si vybírá vinař do eDegustace sám. Poznávací sada vín je ve dvou balení. Máte tedy na výběr z malé sady a velké sady. Mini sada obsahuje 8 vzorků vín o objemu 0,2dcl (pro romantiku ve dvou nebo pro jednu osobu) a velká sada obsahuje 8 vín o objemu 0,75 l (pro párty s přáteli nebo pro návštěvy).
 • Degustační list
  Pomocí degustačního listu si můžete zaznamenávat informace o víně, abyste se na konci degustace lépe zorientovali. Je zde uvedena i analytika vína a cena + akční cena pro eDegustátory.
 • Dárek navíc
  Tento dárek navíc většinou věnuje sponzor dané eDegustace. Mohou to být degustační překvapení nebo poukazy k využití zajímavých služeb spojených s vínem a gastronomií.
 • Soutěž o hodnotné ceny
  Při nákupu jakékoliv poznávací sady vín se automaticky účastníte soutěže, která je při dané eDegustaci vyhlášena. Soutěžíte tak v živém přenosu o hodnotné ceny např. klimatizovanou vinotéku Dunavox v hodnotě 6000 Kč nebo poukaz na kurz o víně od Vinařské Akademie v hodnotě přes 5000 Kč.
 • Diskutujete s vinařem a sommelierem v online chatu
  V živém přenosu se můžete zúčastnit diskuze a zasílat vinaři nebo sommelierovi otázky, na které v době vysílání odpoví. Máte tak možnost ovlivnit, kam bude celý online přenos směřovat a dozvědět to, co vás opravdu zajímá.

Koupí poznávací sady garantujeme spolehlivost dodávky těch nejlepších vín přímo od vinaře ze sklepa. Vinař si sám vybírá vína do eDegustace a také Vám je v živém přenosu rád představí. Cena odpovídá ceně vín u vinaře ze sklepa.

 

POTĚŠTE SVÉ PŘÁTELE JINAK... 

 JAKOU MÁTE S NÁMI ZKUŠENOST ? 

Sdílím pro všechny z vás, kteří si budujete k vínu "vztah", už jste pochopili význam slov, že "víno je pěkné" a chcete se o něm něco dalšího dozvědět. Ze své zkušenosti vím, že 0,2 lt vzorky vystačí v pohodě pro 4 dospěláky 🙂 a můžete si tak udělat pohodový večer třeba se sousedy nebo přáteli. Jedna z mnohých vlastností vína přece je, že "tmelí lidi" 🙂 Fascinuje mne, kolik dřiny dělané s láskou a nadšením je ukryté za tím, abychom si na lahvince dobrého vína mohli pochutnat... Mám rád právě degustace přímo s vinařem, který dokáže část svého nadšení na své publikum předat a že to lze udělat i takto na dálku přes internet je jeden z "bonusů" naší moderní doby 🙂 Tak si to užijte!

Josef BártíkPoděbrady

Milujete nové technológie ? Áno aj my ! 🙂 A ešte viac milujeme ich praktické využitie v každodennom živote. Zmena tradičnej degustácie vína do nového online konceptu nás nadchla. Veríme, že nadchne aj vás ! 🙂

Tým Dactyl Group - Sebastian, Martin, Ondrej a Milan Brno

Neváhejte objednat ! Je to skvělá zábava a pochutnání na dobrém víně. Doporučuji !!

Jana SvojákováMikulov

S kamarády si dopřáváme skoro každou internetovou degustaci. Pokaždé se na ni těšíme. Je to zábavné zpestření večera a už se i jako laici lépe vyznáme ve víně a víme, co nám chutná.

Miroslav JirkovskýMariánské Lázně

Online degustace je koncept, který nás překvapil. Moc jsme si od toho neslibovali, realita nás však doběhla a předčila veškerá očekávání. Pro nás žijící v cizině to nebylo úplně jednoduché dostat 10 lahviček na ochutnání do Praříže, ale díky přátelskému přístupu Petry a ochoty kamarádky letící do Paříže, se povedlo. Krabice s víny byla v perfektním stavu i přes dlouhou cestu z Moravy do Francie. Navíc krabice obsahovala všechny potřebné informace o sadě vín s možností je hodnotit přímo na předtištěných formulářích, což mi usnadnilo výběr vín, která jsem si pak chtěla objednat. Samotný průběh degustace mě velmi příjemně překvapil nejen profesionalitou, kterou u Petry už očekávám, protože ji znám z profesního hlediska nějakou dobu, ale především kvalitou a přirozeností přenosu: měla jsem pocit, že si povídám s vinaři přímo doma u sklenky! Navíc jsem si mohla povídat i s ostatními účastníky v České republice díky online chatu! Víno samo o sobě bylo vynikající a manželským pár majitelů vinařství Baraque měl šarm a moudro lidí, kteří milují co dělají. Těšíme se na další online ochutnávky a díky Petře za tuto jedinečnou zkušenost!

Misa a Nathan Derhy, Paříž

Moc děkujeme s mužem za bezva večer , nejdříve jsme byli trošku nedůvěřiví, ale o to lepší bylo zjištění, že je to vlastně super - užít si to hezky doma, ochutnat vzorky s vámi on-line, hezky si to všechno vyposlechnout, zároveň mít možnost položit i různé dotazy přímo výrobci ochutnávaného vína. Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další vzorky.

Radka HudečkováBrandýsek

Vymazlený večer při on-line internetové degustaci . Set deseti lahviček ideální pro 3 osoby. Dobroty před degustačními vzorky byly připraveny 🙂 Byl to moc příjemný večer a domů jsem dorazil částečně po svých 🙂

Jirka Phil HolýKarlovy Vary

  

Přihlášení zdarma ke sledování eDegustace bez degustačního setu vín:

Po přihlášení se vám ještě v den vysílání připomeneme emailem. 

NABÍDKA VÍN Z POSLEDNÍ eDEGUSTACE